Firma KRY-CHA Wojciech Chadży
ul. Poprzeczna 1a, 58-531 Łomnica
tel. 757535600
ROZKŁAD JAZDY
Lp. Przystanki Oznaczenia i numery kursów
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
B, 4  B B B B B B B B B B
1 Jelenia Góra, ul. Orzeszkowa  -  - 10:30  - 13:00  -  - 16:00  -  -  -
2 Jelenia Góra ul.Podleśna  -  - 10:31  - 13:01  -  - 16:01  -  -  -
3 Jelenia Góra ul. Skowronków  -  - 10:33  - 13:03  -  - 16:03  -  -  -
4 Jelenia Góra ul. Głowackiego  -  - 10:34  - 13:04  -  - 16:04  -  -  -
5 JELENIA GÓRA, Pętla Morcinka 08:30 09:30 10:36 11:30 13:06 14:00 15`00 16"06 17`00 18`00 19`00
6 JELENIA GÓRA ul. Wyczółkowskiego 08:32 09:32 10:38 11:32 13:08 14:02 15`02 16:08 17`02 18`02 19`02
7 JELENIA GÓRA  "Mała Poczta" 08:34 09:34 10:40 11:34 13:10 14:04 15`04 16:10 17`04 18`04 19`04
8 JELENIA GÓRA "Biedronka" ul. Wolności 08:36 09:36 10:42 11:36 13:12 14:06 15`06 16:12 17`06 18`06 19`06
9 JELENIA GÓRA UL.Podwale 08:40 09:40 10:46 11:40 13:16 14:10 15`10 16:16 17`10 18`10 19`10
10 Jelenia Góra ul. Osiedle Robotnicze 08:42 09:42 10:48 11:42 13:18 14:12 15`12 16:18 17`12 18`12 19`12
11 Jelenia Góra ul. Drzymały 08:44 09:44 10:50 11:44 13:20 14:14 15`14 16:20 17`14 18`14 19`14
12 Jelenia Góra  "RONDO" 08:45 09:45 10:51 11:45 13:21 14:15 15`15 16:21 17`15 18`15 19`15
13 JELENIA GÓRA ul. Karłowicza 08:46 09:46 10:52 11:46 13:22 14:16 15:16 16:22 17:16 18:16 19:16
14 Jelenia Góra  ul. Moniuszki 08:47 09:47 10:53 11:47 13:23 14:17 15:17 16:23 17:17 18:17 19:17
15 Jelenia Góra Elsnera-Szpital 08:48 09:48 10:54 11:48 13:24 14:18 15:18 16:24 17:18 18:18 19:18
16 Jelenia Góra ul. Bacewicz 08:50 09:50 10:56 11:50 13:26 14:20 15:20 16:26 17:20 18:20 19:20
17 Jelenia Góra - REAL 08:53 09:53 10:59 11:53 13:29 14`23 15`23 16:29 17`23 18`23 19`23
Lp. Przystanki B,4  B B B B B B B B B  
1 Jelenia Góra - REAL 09:00 10:00 11:00 12:30 13`30 14`30 15`30 16`30 17`30 18`30  -
2 Jelenia Góra ul. Bacewicz 09:03 10:03 11:03 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33  
3 Jelenia Góra Elsnera-Szpital 09:05 10:05 11:05 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35  
4 Jelenia Góra  ul. Moniuszki 09:06 10:06 11:06 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36  
5 JELENIA GÓRA ul. Karłowicza 09:07 10:07 11:07 12:37 13;37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37  -
6 Jelenia Góra  "RONDO" 09:08 10:08 11:08 12:38 13`38 14`38 15`38 16`38 17`38 18`38  -
7 Jelenia Góra ul. Drzymały 09:09 10:09 11:09 12:39 13`39 14`39 15`39 16`39 17`39 18`39  -
8 Jelenia Góra ul. Osiedle Robotnicze 09:11 10:11 11:11 12:41 13`41 14`41 15`41 16`41 17`41 18`41  -
9 JELENIA GÓRA UL.Podwale 09:13 10:13 11:13 12:43 13`43 14`43 15`43 16`43 17`43 18`43  -
10 JELENIA GÓRA "Biedronka" ul. Wolności 09:17 10:17 11:17 12:47 13`47 14`47 15`47 16`47 17`47 18`47  -
11 JELENIA GÓRA  "Mała Poczta" 09:19 10:19 11:19 12:49 13`49 14`49 15`49 16`49 17`49 18`49  -
12 JELENIA GÓRA ul. Wyczółkowskiego 09:21 10:21 11:21 12:51 13`51 14`51 15`51 16`51 17`51 18`51  -
13 JELENIA GÓRA, Pętla Morcinka 09:23 10:23 11:23 12:53 13`53 14`53 15`53 16`53 17`53 18`53  -
14 Jelenia Góra ul. Głowackiego  -  10:25  -  12:55  -   -  15:55  -   -   -   - 
15 Jelenia Góra ul. Skowronków  -  10:26  -  12:56  -   -  15:56  -   -   -   - 
16 Jelenia Góra ul.Podleśna  -  10:28  -  12:58  -   -  15:58  -   -   -   - 
17 Jelenia Góra, ul. Orzeszkowa  -  10:29  -  12:59  -   -  15:59  -   -   -   - 
LEGENDA:
B - NIE KURSUJE W ŚWIETA
4 - KURSUJE TYLKO W CZWARTKI